V soboto, 23. 1. 2016 smo se ob 8.00 zbrali v Zagradu. Po dobri uri hoje smo prišli na Celjsko kočo. Ob prihodu smo najprej pojedli malico iz nahrbtnikov. Nato smo se namestili v sobe. Potem smo se povzpeli na Tovsti vrh. Po kosilu smo se sankali in kepali. Imeli smo tudi predavanje o gorski opremi (krplje, sonda, lavinska žolna…). Zvečer smo imeli družabne igre in nato smo šli spat.

Naslednji dan smo imeli jutranje razgibavanje v skupnem prostoru. Po ureditvi nahrbtnikov, prostorov in sob smo odšli na Grmado. Krajši počitek smo nato imeli pri Pečovniški koči. Do kosila smo imeli prosto. Zabavali smo se na snegu. Po kosilu smo imeli analizo izleta in se nato vrnili v Zagrad, kjer so nas čakali starši. Imeli smo dva super dneva.

Gregor K., 9.r, OŠ Ljubečna

Oglejte ti tudi utrinke z izleta. :)