Starejša planinska skupina OŠ Ljubečna smo se 9. 4. 2011 udeležili družabnega srečanja mladih planincev celjskih osnovnih šol na Pečovniški koči pod Grmado.

V Zagradu, pri gasilnem domu smo se zbrali z mlajšo skupino OŠ Ljubečna in se skupaj podali na pot peko Grmade od koder je bil zelo lep razgled. Presenečeni smo ugotovili, da se srečanja niso udeležili mladi planinci ostalih osnovnih šol iz Celja. Zato smo lepo, sončno vreme izkoristili za sprehod v bližnjo okolico, za vožnjo z bob kartom, za spust po drči z velikimi gumami, poslikavo obrazov.... Prijazni ponudniki adrenalinske vožnje so nam  vožnjo nudili brezplačno, za kar se jim najlepše zahvaljujemo.

Tatjana Vodeb, mentorica planinske skupine